Wicemistrz pokazał siłę

Trzeci mecz dzisiaj i znowu mieliśmy wysoki wynik, może nie aż tak wysoki jak wcześniej bo też przeciwnik Wicemistrza był dużo lepszy – Dragon walczył przecież o trzecie miejsce, o trzeci stopień podium. HCL był bezlitosny dla przeciwnika, wicelider szybko rozpoczął strzelanie bramek. Mecz toczony w spokojnym tempie, w którym z minuty na minutę rosła przewaga Niebieskich, zarówna ta optyczna jak i bramkowa. Do przerwy HCL prowadził skromnie bo tylko 2:0. Po zmianie stron osłabiony Dragon grający bez swoich najlepszych zawodników stać było tylko na nieliczne kontry, z których przy świetnej postawie obrony przeciwnika, żadna nie mogła zakończyć się bramką. HCL rozpędził się na dobre i dołożył po przerwie aż cztery trafienia, dzięki czemu mógł cieszyć się z wygranej w ostatnim meczu tego sezonu oraz z tytułu Wicemistrzowskiego.