Ostatnia kolejka, pierwsze zwycięstwo

Na zakończenie pierwszej rundy piłkarskich zmagań z III ligą A spotkały się zespoły znajdujące się w dolnych rejonach tabeli, pomimo tego faworytem był zespół Pegasystems, który na swoim koncie miał już dwa zwycięstwa i dwa remisy. Od niespodziewanego strzelania rozpoczęli skazywani na porażkę zawodnicy w granatowych strojach – pierwszego gola zdobył Rafał Woźniak, jego koledzy nie zamierzali na tym poprzestawać doprowadzając do wyniku 3:0 ale tuż przed przerwą po wspaniałym woleju Karola Machnickiego było już „tylko” 3:1. Zaraz po przerwie Pegasystems zdobył bramkę kontaktową i gdy wydawało się, że zaraz będziemy mieli remis, zawodnicy w granatowych strojach odpowiedzieli w najlepszy z możliwych sposobów strzelając dwa gole. W końcówce Niebiescy zdobyli jeszcze bramkę, która jednak nie miała znaczenia i pierwsze zwycięstwo Ren-Betu stało się faktem.