Pojedynek beniaminków pod dyktando FMCTI.

Kolejne spotkanie, w którym rywalizowali ze sobą nowicjusze biznesligowych boisk. Obydwie drużyny rozpoczęły agresywnie, atak za atak, jednak pierwsza bramka FMCTI uspokoiła poczynania obydwóch zespołów. Pierwsza część spotkania, w której padły zaledwie dwie bramki nie zapowiadała tak ciekawej drugiej części spotkania. Z minuty na minutę zarysowywała się przewaga zespołu FMCTI, lepszego dzisiaj od swoich przeciwników prawie pod każdym względem. Wraz z upływem czasu udało się osiągnąć wynik 3:0 po koszmarnym błędzie bramkarza drużyny przeciwnej, w tym momencie obudził się Budimex doprowadzając do wyniku 3:2. Jednak wyraźnie podrażnieni zawodnicy w żółtych strojach odpowiedzieli aż trzema trafieniami grając od tego momentu na zero z tyłu. Ciekawe spotkanie stworzyły obydwa zespoły, w którym jednak lepszy zwłaszcza pod względem skuteczności okazał się FMCTI zasłużenie wygrywając.