Zdecydowały końcowe minuty

Colorex podejmował beniaminka czyli zespół OBI, niespodziewanie od początku to nowicjusze rozpoczęli spotkanie odważnie, stwarzając zdecydowanie większe zagrożenie pod bramką przeciwnika. Colorex obudził się i pokazał, że również potrafi grać w piłkę. Obydwa zespoły stwarzały sobie sytuację podbramkowe, z których obronną ręką wychodzili dobrze dysponowani bramkarze. OBI jako pierwsze wyszło na prowadzenie, by po chwili podwyższyć na 2:0 ale zbytnie rozkojarzenie po radości ze zdobytego gola spowodowało że przeciwnik odpowiedział bramką zaraz po wznowieniu gry ze środka boiska. Pierwsza połowa zakończona remisem zapowiadała nie zwykle ciekawą drugą część spotkania. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie zespoły grały na remis i gdy wydawało się że zakończy się sprawiedliwym podziałem punktów, Colorex grający bez zmienników zaczął opadać z sił co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy. Końcowe minuty należały do piłkarzy, którzy dysponowali zapasem świeżych sił co potwierdzili strzeleniem dwóch bramek decydujących o ostatecznym zwycięstwie. OBI zdobywając trzy punkty z doświadczonym przeciwnikiem pokazało, że będzie się liczyć w walce o najwyższe cele.