Jarwex gromi, Przybyś niczym Neuer

Jedno z dwóch najciekawiej zapowiadających się dzisiaj spotkań nie zawiodło, mnóstwo bramek, akcji zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką a o wysokiej wygranej Jarwexu zdecydowała świetna gra ofensywna oraz kapitalna postawa bramkarza – Piotr Przybyś świetnie interweniował nie tylko w polu karnym ale także przed nim. Jarwex jako pierwszy wyszedł na prowadzenie ale Mota-Engil odpowiedział bramką na 1:1, kolejne minuty należały jednak do zawodników w zielonych strojach, którzy schodzili na przerwę prowadząc różnicą trzech bramek. Po zmianie stron mieliśmy powtórkę wyniku z pierwszej połowy – Jarwex wygrał identycznym stosunkiem bramek, a Przybysia po wielu próbach do kapitulacji zmusił własny obrońca po samobójczym trafieniu.