Pewne zwycięstwo Contact Sales

Mecz pomiędzy tymi dwiema ekipami podobać mógł się już od pierwszych minut. Pomimo dość wysokiego 3:1 dla CS do przerwy, z samej gry ciężko było wskazać jednoznacznego faworyta spotkania - zawodnicy BWI umiejętnie odgryzali się przeciwnikom, raz po raz stając w dogodnych sytuacjach, których nie potrafili jednak wykorzystać. Zawrotne tempo dało się w końcu we znaki uczestnikom spotkania - tu kluczowe okazało się zaplecze kadrowe. Ekipa CS, która stawiła się na spotkaniu w liczbie zawodników dwukrotnie przewyższającej wymaganą, umiejętnie rotowała składem co pozwoliło im znacznie podwyższyć prowadzenie, któremu nie było w stanie zagrozić nawet kilka bramek straconych w ostatnich minutach meczu.