Obrona wyniku

W meczu pomiędzy ekipami PKO Bank Polski i Kolporter II oglądaliśmy mnóstwo walki o każdy centymetr na boisku. W pierwszej połowie Bankowcy czuli się jak ryba w wodzie i skrupulatnie wykorzystywali każdy błąd przeciwnika. Przełożyło się to na cztery trafienia i pewne prowadzenie. Druga połowa to już zupełnie inna bajka. Pomarańczowi jakby dostali świeżości i zaczęli ostro atakować bramkę Konrada Naworola. Obrona PKO Banku Polskiego nie miała łatwo. W końcu po wielu próbach padł gol. Ostatecznie skończyło się na wyniku 4:1, ale gdyby Goście wyszli tak zmotywowani od początku kto wie jakim rezultatem zakończyło by się to spotkanie. Ostatecznie komplet punktów przechodzi na konto Bankowców, którzy zajmują wysokie drugie miejsce w tabeli.