Żółte kartki: 4148

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Co tu się działo!

Kolejny tego dnia mecz, w którym wcale nie tak łatwo było wskazać wyraźnego faworyta. Sami piłkarze bardzo chcieli potwierdzić to stwierdzenie, ponieważ do ostatnich chwil utrzymywali wynik remisowy. Ale od początku... Pierwszy gol stał się łupem Skanski, ale po paru chwilach mieliśmy wyrównanie po atomowym strzale z rzutu wolnego. Później ponownie po strzale głową na prowadzenie wyszła Skanska i ponownie ledwo uśmiech radości zdążył zniknąć z twarzy graczy Skanski i było 2:2. Podobna sytuacja zdarzyła się przed przerwą jeszcze raz i przed zmianą stron było 3:3. W drugiej połowie bardzo długo żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć piłką drogi do siatki rywala. Udało się to dopiero w końcówce kiedy na rozpaczliwy strzał zdecydował się zawodnik Skanski, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Luxoftu i wpadła do siatki. Tym samym zespół Skanski zachował miejsce na podium rozgrywek.