Lider odetchnął

Zawodnicy HSBC przy korzystnym dla nich rezultacie w meczu Pegasystems - Selvita mogliby już dzisiaj otwierać szampany. Mało zabrakło, a zaczęło by się nerwowe obgryzanie paznokci. Mecz lepiej rozpoczęli faworyci grający w czerwonych koszulkach. Po fantastycznym prostopadłym podaniu Tomasza Kowalika jego koledze nie pozostało nic innego jak skierować piłkę obok bezradnego bramkarza. Kiedy wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem tuż przed przerwą bramkę do szatni, po rzucie rożnym, strzelili zawodnicy mBanku. Co więcej, poszli oni za ciosem i po paru minutach drugiej części gry prowadzili już 2:1. Mała niespodzianka wisiała już w powietrzu, ale w końcówce piłkarze HSBC zebrali się w garść i odrobili straty z nawiązką. Najpierw po krótko rozegranym rzucie wolnym, a następnie po szybkiej akcji prawą stroną boiska. Wygrana HSBC utrzymała przewagę 5 punktów nad goniącym Pegasystems i szanse na to, że ją roztrwonią wydają się być czysto matematyczne.