Team Ad-Kam wskakuje na podium

W spotkaniu pomiędzy Mostostalem a Team Ad-Kam faworyta upatrywaliśmy w drużynie Ad-Kamu, która jak do tej pory lepiej spisywała się w ligowych rozgrywkach. Pierwsza połowa to była zatrważająca przewaga właśnie tej drużyny, chociaż wynik 2:0 do przerwy pozwalał myśleć, że Mostostal jest w stanie pokusić się o urwanie choćby punktu, pod warunkiem lepszej gry w drugiej odsłonie. Lepszy fragment gry Mostostalu pojawił się, chociaż trzeba przyznać że też drużyna Ad-Kamu nieco zwolniła w drugiej połowie. Niestety jednak dla Mostostalu, pomimo strzelonych bramek nie udało się w drugiej połowie zachować czystego konta. Zawodnicy Teamu Ad-Kam zdecydowali, że skoro nie idzie im rozklepywanie obrony rywali, to pokuszą się o uderzenia z dystansu i okazało się to strategią skuteczną. Ostatecznie Ad-Kam zasłużenie pokonuje Mostostal w stosunku 6:2.