Wyrównana walka

Na ostatnim spotkaniu tego wieczoru czwarte BWI podjęło lidera tabeli - zespół BAT. Od pierwszego gwizdka rozpoczęła się zacięta walka obu drużyn o zdobycie bramki. Jako pierwszym udało się to gościom dzisiejszego spotkania, którzy do końca pierwszej połowy utrzymali wynik 0:1. Druga połowa nie przyniosła wiele zmian, oba zespoły nadal próbowały swoich sił w przeważeniu wyniku na swoją korzyść i pomimo obecności dwóch zawodników rezerwowych dopiero na cztery minuty przed końcem spotkania gospodarze wyrównali wynik. Ostatnie minuty tego meczu były bardzo nerwowe i pomimo usilnych starań żadnej z drużyn nie udało się strzelić decydującej bramki, przez co lider spadł na trzecie miejsce a zespół BWI na piąte miejsce w tabeli.