Plac Nowy 1 wskakuje na fotel lidera

Po tym jak AMARA straciła punkty z Zamakiem, Plac Nowy 1 stanął przed szansą wskoczyć na fotel lidera. Aby to osiągnąć trzeba było pokonać zespół Amusys. Od pierwszych minut mieliśmy prawdziwy sztorm na bramkę Amusys. Pomimo tego w pierwszym kwadransie udało się strzelić tylko jedną bramkę. Na 2:0 zawodnicy Placu Nowego podwyższyli w 16 minucie i takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. Jeśli już zawodnicy Amusys znaleźli się pod bramką rywali to zazwyczaj Maciej Urbanek nie miał problemów z obroną ich strzałów. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się diametralnie. Wciąż stroną przeważającą był Plac Nowy 1 i konsekwentnie strzelał kolejne bramki. Wynik 6:0 najlepiej oddaje przebieg meczu, dzięki któremu mamy nowego lidera.