Łatwa wygrana Amusys

Przed tą kolejką, zarówno EY jak i Amusys, byli jedynymi zespołami bez zwycięstwa w tym sezonie. Obie drużyny liczyły, że to właśnie w tym meczu zakończą tę złą passe. Spotkanie lepiej zaczęli „Zieloni", którzy dłużej utrzymywali się przy piłce oraz ponadto konstruowali szybkie i groźne akcje. Zwieńczeniem ich prób, były trzy bramki, zdobyte w przeciągu czterech minut. EY był zespołem zdekoncentrowanym, który nie skupiał się na tym, co się dzieje na boisku. Do końca pierwszej połowy, pełną kontrolę nad spotkaniem miał Amusys, który nie pozwolił swoim rywalom na dogodne okazje. W 4 min. drugiej połowy, „Zieloni" podwyższyli wynik spotkania na 4.0. Bramka ta, nieco rozluźniła zawodników Amusys, co wykorzystał Andrzej Kawka, zdobywając honorowe trafienie dla swojego zespołu. EY w drugiej odsłonie tej rywalizacji nie miało nic do stracenia, przez co zaczęli grać swobodniej piłką, zaś ich gra wyglądała lepiej. Nie uchroniło ich to jednak przed utratą kolejnych, dwóch bramek. Amusys Production mógł to spotkanie wygrać zdecydowanie wyżej, jednak nie wykorzystał kilku, dogodnych sytuacji. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Amusys, co potwierdza pełną dominację tej drużyny w tym meczu.