Alexmann - A.S.A 4:5

W przedostatnim meczu dzisiejszego wieczoru spotkały się drużyny Alexmann z A.S.A. To spotkanie miało być łatwą przeprawą wicelidera A.S.A z drużyną, która zajmuje ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem dwóch remisów. Zgodnie z planem A.S.A w pierwszej połowie zdominowała rywala i do przerwy wygrywała 3:0. Przed drugą połową zawodnicy wicelidera na pewno zastanawiali się ile jeszcze strzelą bramek, przez co na boisko wyszli zdekoncentrowani. Zawodnicy Alexmann odrodzili się jak feniks z popiołów strzelając kolejne cztery bramki i to oni z wyniku 0:3 wyszli na prowadzenie 4:3 !!! Zdezorientowani zawodnicy A.S.A. mobilizowali się krzycząc na siebie, co przyniosło widoczny efekt, gdyż w końcówce strzelili dwie bramki zdobywając cenne 3 punkty.