Control Process Electric doskakuje do czołówki

W przedostatnim spotkaniu kolejki grały ze sobą NEC i Control Process Electric. Co pierwsze rzuciło się w oczy to fakt, że gracze CPE zaczęli spotkanie "gołą" siódemką, natomiast NEC mogło śmiało wystawić 2 składy na ten mecz. Liczba zawodników na ławkach rezerwowych nie przełożyła się jednak na wynik. Gracze Control Process Electric byli niezwykle skuteczni przed przerwą i prawie każdy atak kończyli bramką. NEC odpowiedziało zaledwie jednym trafieniem i po 20 minutach było 5:1 dla CPE. W drugiej połowie gra się wyrównała. Najpierw bramkę z rzutu karnego zdobył zawodnik NEC, ale zabrakło konsekwencji w obronie i po chwili było 6:2. Później jeszcze obie drużyny wymieniły się ciosami, lecz przewaga CPE z pierwszej połowy okazała się wystarczająca i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:4 dla Control Process Electric.