Piąty bieg Rolls-Royce'a w drugiej połowie nie wystarczył

Kolejny tydzień zmagań rozpoczął mecz Rolls-Royce - Control Process Electric. Trzeba przyznać, że mecz był wyrównany, ale częściej do sytuacji bramkowych dochodzili gracze CPE. Zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą połowę. Mimo tego, najlepszą sytuację do otwarcia wyniku miał zawodnik Rolls-Royce'a - Krzysztof Mrugała, ale z metra przeniósł piłkę nad poprzeczką. Wtedy 2 ciosy wyprowadzili gracze Control Proces Electric i do przerwy było 2:0. Po zmianie stron wreszcie wyższy bieg wrzuciła drużyna Rolls Royce'a i dwie bramki zdobył wspomniany wcześniej Mrugała. Z przebiegu gry wydawało się, że Rolls Royce pójdzie za ciosem, ale to Control Proces Electric zdobyło bramkę na 3:2 i tym samym zapewniło sobie 3 punkty.