Nierozwaga gracza HCL pomaga wygrać Tauronowi

Mecz drużyn, które przed kolejką okupowały dwa ostatnie miejsca w tabeli. Sytuacja podczas spotkania zmieniała się jak w kalejdoskopie. Nie można powiedzieć, że któraś z drużyn była wyraźnie lepsza, ale nudzić się nie mogliśmy. Obie ekipy grały bardzo otwarty futbol, a to zazwyczaj obfituje w dużą ilość bramek. Już po około minucie mieliśmy 1:1. Mija chwila i HCL po raz drugi wychodzi na prowadzenie. Największą przewagę w tym spotkaniu drużyna Tauron Dystrybucji osiągnęła w pojedynkach powietrznych i między innymi dzięki takim metodom do przerwy to oni prowadzili 3:2. Zmiana stron i.. kolejna zmiana na prowadzeniu - HCL strzela dwie bramki. Końcówka meczu należała jednak do Tauron Dystybucji. Najpierw zdołali oni wyrównać stan meczu na 4:4, a ostatniej minucie wykorzystali, że zawodnik HCL za obrażanie sędziego obejrzał czerwoną kartkę i strzelili zwycięską bramkę.