Dziaduła x4

Bardzo dobre okazję do 'napoczęcia' rywala miał w pierwszych minutach BAT, bardzo dobra postawa Grojca uchroniła jednak Kolportera od straty choćby jednego gola. Niewykorzystane sytuacje bardzo szybko zemściły się na zawodnikach grających w granatowych koszulkach - dwa szybkie ciosy dały 'Pomarańczowym' prowadzenie jeszcze przed przerwa. Po przerwie prawdziwy koncert dał strzelec drugiej bramki - Dziaduła, który skutecznie wykańczał akcje z bardzo nieoczywistych pozycji strzeleckich. Jego licznik zatrzymał się ostatecznie na 4 bramkach i trzeba przyznać, że w dużej mierze dzięki niemu, pomimo 3 bramek strzelonych przez ekipę BAT Kolporter utrzymywał bezpieczny dystans do rywala przez całe spotkanie. Ostateczny wynik 5:3.