Alior Bank górą w hicie kolejki

Hit obecnej kolejki nie rozczarował. Pojedynek drugiej z trzecią drużyną przyniósł wiele emocji i składnych akcji. Najpierw swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził Grzegorz Suszek. Parę minut później zawodnicy fragmentum24.pl wykorzystali niezdecydowanie obrony Alior Banku i wyrównali stan meczu. Przed końcem pierwszej połowy ponownie bramkę zdobył Suszek i do przerwy Alior Bank prowadził 2:1. W drugiej połowie jeszcze mocniej zaatakowali graczefragmentum, ale w świetnej dyspozycji tego dnia był bramkarz bankowców. Dwoił się on i troił i bramki po przerwie nie puścił. Napastnicy Alior Banku starali się odpowiedzieć kontratakami, ale im również, podobnie jak rywalom brakowało zimnej krwi przy wykończeniu. Finalnie bramek w drugiej połowie nie oglądaliśmy, a przy takim rezultacie obie ekipy zmieniły się miejscami w ligowej tabeli.