Rozpędzony Alior Bank pokonuje Tevę

Początek spotkania należał zdecydowanie do drużyny Alior Banku. To właśnie 'bankowcy' zdobyli pierwszą bramkę i wyglądali lepiej piłkarsko. Dłużej utrzymywali się przy piłce, chociaż w ich akcjach czasem brakowało odpowiedniego przyspieszenia, aby zaskoczyć przeciwnika. Teva z kolei ograniczyła się głównie do kontrataków i miała dogodne sytuacje do wyrównania stanu meczu. Sporo emocji mieliśmy w końcówce pierwszej połowy kiedy to obie drużyny trafiły po razie i do przerwy było 2:1 dla Alior Banku. Po zmianie stron mecz zdecydowani się wyrównał. Obie ekipy z ogromnym skupieniem budowały swoje akcje, nie chcąc narazić się na niepotrzebną stratę lub kontratak. Z tej taktycznej wojny lepiej wyszli jednak gracze Alior Banku, którym udało się strzelić bramkę na 3:1 i tym samym rozstrzygnąć wynik meczu na swoją korzyść. W obecnej formie Alior Bank wyrasta na mocnego kandydata w walce o awans.