Obyło się bez niespodzianki

Kolejny z trzech meczów ekipy EC Engineering przeciwko zespołom z pierwszej trójki ligowej tabeli. Po zeszłotygodniowej porażce z A.S.A. kolejnym ciężkim rywalem była ekipa fragmentum24.pl. Przebieg meczu zdecydowanie oddawał to czego mogliśmy się spodziewać zerkając w ligową tabelę. Fragmentum24.pl od początku meczu zyskało przewagę i bardzo szybko zdobyło dwie bramki po strzałach Przesóra i Chmiołka. Blisko fantastycznej bramki dla EC Engineering był Golmento, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Fragmentum za sprawą Grzegorza Chmiołka do przerwy dołożyło jeszcze jedną bramkę i ze sporą zaliczką wychodziło na drugą odsłonę meczu. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i ekipa fragmentum tylko powiększała swoją przewagę. Ostatecznie wygrała ten mecz 5:1 i w związku z porażką Samsunga umocniła się na najniższym stopniu podium.