Niespodziewane zwycięstwo Alexmanna

Spotkanie Alexmann - Samsung nie przyniosło wielu boiskowych emocji. O pierwszej połowie ciężko napisać coś dobrego, gdyż obie ekipy grały bardzo ospale i praktycznie nie stwarzały groźnych okazji. Dopiero w drugiej połowie było ciekawiej. To wszystko dzięki ekipie Alexmann. Drużyna ta w ostatnim tygodniu doznała bolesnej porażki z Interią, która jest drużyną niżej notowaną niż Samsung, ale widocznie szybko wymazali ten mecz z pamięci i we wtorkowy wieczór chcieli odwrócić złą passę. Na 1:0 trafił Wojciech Sar i w grę Samsunga zaczęła wkradać się nerwowość. Fakt, że musieli gonić wynik na pewno im nie pomógł, gdyż ich gra nie stała się płynniejsza, a na dodatek pojawiło się więcej dziur w formacji obronnej. Te luki konsekwentnie wykorzystali gracze Alexmanna i dołożyli jeszcze 2 trafienia, tym samym sprawiając największą niespodziankę XII kolejki ligi II A.