Colorex zaprzepaścił szansę na pokonanie lidera

Prawdopodobnie najciekawiej zapowiadające się spotkanie XII kolejki. Bardzo dobry początek zaliczyła ekipa Colorexu, która po około 10 minutach prowadziła już 2:0. Niestety dla nich, dość szybko po zdobyciu drugiej bramki pojawił się błąd w wyprowadzeniu piłki z własnego pola karnego, który kosztował ich stratę bramki. W pierwszej połowie więcej bramek nie oglądaliśmy, ale była to bardzo ciekawa i emocjonująca odsłona. Po zmianie stron do szybkiego wyrównania doprowadził Łukasz Pytel. Chwilę później ponownie prosty błąd w wyprowadzeniu piłki w ekipie Colorexu i na 3:2 trafia Jakub Madejski. Tym samym A.S.A. zalicza efektowny comeback i zalicza kontrolować spotkanie. Od tego momentu do siatki trafiają jeszcze raz Madejski oraz w końcówce spotkania Kwater z rzutu karnego dla Colorexu. Mecz kończy się wynikiem 4:3 dla A.S.A. i zwłaszcza ekipa Colorexu może czuć wielki niedosyt.