Wynik Sygnity lepszy niż gra

W czwartej sekundzie strzałem zza polowy prowadzenie Team Ad-Kam dał Smęder - ten sam zawodnik podwyższył chwilę potem na 2:0 i jasnym stało się, że Sygnity czeka w tym meczu bardzo ciężka przeprawa. Do przerwy żadna z drużyn nie zanotowała już trafienia, a Sygnity nie miała po prawdzie ku temu nawet klarownej okazji. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się w najmniejszym stopniu - Ad-Kam bawił się z rywalem w okolicach jego pola karnego i tłamsił w zarodku wszelkie próby odwrócenia przez niego wyniku spotkania. Na 3:0 podwyższył dobrze dysponowany Kołek, a 5 minut przed końcem meczu pierwsza tak naprawdę składną akcje swojej drużyny w tym spotkaniu na bramkę zamienił Koszyniuk. Minutę przed końcem z najbliższej odległości po raz drugi pokonany został golkiper Ad-Kamu było to jednak wszystko na co liczyć mogliśmy w tym meczu ze strony Sygnity. Ostateczny wynik 3:2 zdecydowanie nie oddaje przebiegu spotkania.