Druga z rzędu wygrana iCaru

Mecz iCaru z ProEko to pojedynek dwóch drużyn z dolnej części tabeli, z których jedna (iCar) może jeszcze powalczyć o utrzymanie. Zdecydowana większość spotkania to naprawdę wyrównane widowsko. Kto wie, czy kluczowym dla losów spotkania nie był moment kiedy to w niecałą minutę iCar wyszedł na dwubramkowe prowadzenie wykorzystując dezorganizację szyków obronnych ProEko. Do przerwy obie ekipy dołożyły po jednym trafieniu i po 20 minutach iCar prowadził 3:1. Po zmianie stron gra wyglądała podobnie jak w pierwszej połowie, z tą różnicą, że rzadziej gościliśmy obie drużyny w polu karnym przeciwnika. Ostatecznie żaden z bramkarzy nie musiał więcej wyjmować piłki z siatki i tym samym iCar wciąż ma szanse na utrzymanie się w Ekstraklasie chociaż terminarz na pewno ich nie rozpieszcza.