Aon ogrywa Sterling

Mecz pomiędzy Aon i Sterling zdecydowanie możemy podzielić na dwie fazy. Fazę, w której więcej z gry miał Sterling, czyli początek spotkania oraz drugą połowę, gdzie istotna przewaga leżała po stronie Aonu. Pierwszego gola zdobył Sterling po ładnej zespołowej akcji, zakończonej strzałem z bliskiej odległości. W odpowiedzi pięknym, wymierzonym lobem popisał się Tomasz Duda i było 1:1. W końcówce pierwszej połowy, gdy gra się już raczej wyrównała strzałem z dystansu popisał się Piotr Czernik i na przerwę to Sterling schodził prowadząc 2:1. Druga odsłona tak jak wcześniej było wspomniane to przewaga Aonu. Dość szybko Aon strzelił wyrównującego gola i z uporem maniaka starał się przedostać pod pole karne Michaela Dolana. Przez większość czasu golkiper Sterlinga bronił lecące w światło bramki strzały, ale w końcu graczom w białych koszulkach udało się go pokonać. Do końca spotkania Aon kontrolował przebieg meczu i nie pozwolił Sterlingowi zagrozić swojej bramce. Ostatecznie Aon United pokonuje Sterling 3:2 i jest już coraz bliżej liderującego ligowej tabeli Luxoftu.