Dobra seria Tesco trwa

Zamykające przez dłuższy czas ligową tabelę Tesco notuje ostatnio zwyżkę formy. Najpierw udało im się w zaległym spotkaniu pokonać IBM BTO, a kilka dni później Revo. Mogło to ich nastawiać pozytywnie przed meczem ze znajdującym się w gdzieś w połowie ligowej tabeli Paw-stalem. Spotkanie dobrze rozpoczęło się właśnie dla Tesco, gdy atomowym strzałem z dystansu popisał się jeden z zawodników tej drużyny, otwierając tym samym wynik meczu. Na odpowiedź Paw-stalu nie trzeba było jednak długo czekać i po kilku minutach było 1:1. Gra była bardzo zacięta i przełożyło się to na małą ilość okazji bramkowych. Jedną z nich w 19 minucie wykorzystało Tesco i na przerwę gracze tej drużyny schodzili prowadząc 2:1. Druga połowa to w dalszym ciągu zażarta walka głównie w środkowej strefie boiska. Gdy któraś z drużyn stworzyła już sobie okazje to skuteczniejsze okazało się Tesco. Tak było przy kontrataku, który dał tej drużynie trzeciego gola i tak było przy akcji na 4:1. Mimo dość wyrównanego widowiska Tesco zasłużenie pokonuje Paw-stal odnosząc przy tym już 3 zwycięstwo z rzędu.