Mecz, który miał się nie odbyć

Początkowo zawodnicy JJ Skotniki stwierdzili, że do meczu nie dojdzie, gdyż jest ich tylko czterech. Jednak chwilę po 20:15 udało im się znaleźć jeszcze dwóch zawodników i w osłabieniu jednego zawodnika, bez nominalnego bramkarza przystąpili oni do rywalizacji z Alior Bankiem. O samym przebiegu spotkania nie można wiele napisać, gdyż było to wyjątkowo jednostronne widowisko. Gracze Alior Banku szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, które jeszcze przed przerwą udało się podwyższyć. Zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie było już 4:0. Wraz z kolejnymi minutami dorobek bramkowy Bankowców się powiększał. Ogromna w tym zasługa duetu Bielecki-Przybytek, który strzelił łącznie aż 7 bramek, dokładając przy tym kilka asyst. Ostatecznie Alior Bank wygrywa 8:0.