Pewne zwycięsto Especto

Zdecydowany faworyt tego meczu, czyli drużyna Especto od pierwszego gwizdka ostro ruszyła na bramkę rywala, zamykając go właściwie na jego własnej połowie. Po kilku minutach zespół Especto dopiął swego i wyszedł na prowadzenie. W międzyczasie iCar starał się zaskakiwać Karola Hartabusa strzałami z dystansu, lecz ten może niezbyt pewnie, ale strzały te odbijał. Gdy Especto wyszło na prowadzenie 2:0 stało się to, co często przytrafia się tej drużynie - przy wyższym prowadzeniu pojawia się dekoncentracja w obronie i w ten sposób iCar jeszcze przed przerwą strzelił bramkę kontaktową i wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Jednak po zmianie stron przewaga Especto stała się jeszcze bardziej widoczna. Bardzo dobre zawody rozegrał Konrad Stępień, który popisał się hat-trickiem. Gracze iCaru po przerwie trafili 2 razy, ale przy 5 trafieniach lidera rozgrywek było to zdecydowanie za mało i tym samym kolejne zwycięstwo Especto w drodze ku Extraklasie staje się faktem.