Łatwo, gładko i przyjemnie

Tak w skrócie można opisać przebieg meczu dla ekipy ggmedia.pl. Drużyna w błękitnych strojach dość szybko otworzyła wynik spotkania i sprawiała wrażenie ekipy, które kontroluje boiskowe wydarzenia. Kilka minut później po strzale z dystansu ggmedia.pl prowadziło już 2:0. Alior Bank starał się zaatakować bramkę rywala, ale jego ataki kończyły się zazwyczaj kilkanaście metrów przed bramką ggmedia.pl. Do przerwy mieliśmy zatem 2:0. Po zmianie stron od razu kolejną bramkę zdobyło ggmedia.pl, tym razem po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego. W kolejnych minutach meczu obraz gry nam się nie zmienił. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, ale jak już którejś z ekip udało się sforsować obronę rywala to byli to "błękitni". Ostatecznie ggmedia.pl wygrywa 5:0 i robi kolejny ważny krok w walce o upragnioną Extraklasę.