Zwycięstwo na ostatnią chwilę

Siódmy Total Fitness Concept mierząc się z trzecim Idea Bankiem szykował się na ciężki mecz. Jednak od pierwszego gwizdka spotkanie przebiegało wyrównanie a Total Fitness Concept bramką Marcina Pomiernego w czternastej minucie wyszedł na prowadzenie. Druga odsłona zmieniła obraz gry i zawodnicy Idea Banku dwa razy z rzędu wyrównali wynik, lecz Total Fitness Concept strzałem zza połowy ponownie wyszedł na prowadzenie. Jednak zdeterminowani bankowcy na trzy minuty przed końcem strzelili bramkę na 3:3 i gdy wydawać by się mogło, że spotkanie zakończy się remisem, jeden z bankowców posłał piłkę do bramki rywali, która wyślizgnęła się z rąk bramkarza i zapewniła białym awans na drugie miejsce w tabeli.