Amway nie wykorzystuje szansy przeciwko osłabionemu EDFowi

Faworytem tego spotkania na papierze był zespół EDFu, lecz to, że 'zieloni' stawili się na ten mecz bez bramkarza znacznie zwiększał szanse na pierwsze punkty dla Amwaya. Pierwsza połowa była wyrównana i żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć na większe posiadanie. Strzelanie rozpoczął Amway, ale po chwili z rzutu wolnego wyrównał Stanisław Kozioł. Przed przerwą Amway jeszcze raz wyszło na prowadzenie, ale tym razem również nie udało się go utrzymać, gdyż wspomniany wcześniej Kozioł trafił do siatki jeszcze 2 razy. Początek drugiej połowy znów należał do Amwaya, ale drużyna zamykająca ligową tabelę nie poszła za ciosem i zostawiała coraz więcej miejsca swoim rywalom. Wykorzystał to dwukrotnie Krystian Pietrzak ustalając wynik spotkania na 5:3.