Korporaci

0:5

Mostostal Kraków

Wynik meczu zweryfikowano, jako walkower 0:5. W zespole Korporaci wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik.

...

Świętowanie przełożone...

To było spotkanie, w którym Korporaci mogli zapewnić sobie zwycięstwo w lidze. Od początku lider ruszył do ataku. Już w pierwszych 10 minutach stworzył sobie wiele okazji na zdobycie bramki, lecz świetnymi interwencjami popisywał się Łukasz Zapiór. Niespodziewanie na prowadzenie wyszedł Mostostal. Po chwili żółci wyszli już na dwubramkowe prowadzenie i zanosiło się na sensacje. W ostatnich 2 minutach pierwszej połowy, Korporaci zdołali wyrównać wynik rywalizacji po dwóch bramkach Dariusza Gawęckiego. W drugiej połowie zobaczyliśmy aż 8 bramek. Początkowo ponownie Mostostal wyszedł na prowadzenie, ale Korporaci zdołali odwrócić losy spotkania. W końcówce spotkania lider wypracował sobie dwubramkową przewagę, lecz po świetnym finiszu Mostostalu, obie drużyny zasłużenie podzieliły się punktami.