Jeszcze nie mistrz

Drużyna s4e mogła już po tej kolejce świętować tytuł mistrzowski, jednak aby się to spełniło potrzebne były dwa warunki: sami musieli wygrać, a także liczyć na potknięcie drużyny Oknoplast. Dla Aon United również było to bardzo ważne spotkanie, które w przypadku porażki mogło ich eliminować z walki o podium. Początkowe minuty to przewaga zawodników w czerwonych koszulkach i 2-3 dobre sytuacje, których nie udało się dobrze wykończyć. S4e odpowiedziało jedną akcją i ... od razu zdobyło bramkę. Rywale nie poddali się i wciąż próbowali grać w podobny sposób. Udało im się wyrównać, ale później coś się w ich grze popsuło. S4e odzyskało prowadzenie zaraz po rozpoczęciu od środka, a w ciągu następnych kilku minut dołożyło jeszcze dwa gole. W kolejnych fragmentach mieliśmy do czynienia z walką cios za cios, ale na nieszczęście dla Aon United, ekipa s4e utrzymywała bezpieczną przewagę trzech bramek, dzięki czemu odniosła zwycięstwo i przybliżyła się do tytułu mistrzowskiego.