ABB, czy Choice Club?

I LIGA

 

Capita – State Street

State Street dzisiaj rozgrywa ostatni mecz w tym sezonie. Ich rywalem będzie Capita, którą czekają jeszcze trzy mecze i zacięta walka o brązowy medal. ,,Biało-niebiescy’’ zaliczyli bardzo dobrą rundę rewanżową, ale strata po pierwszej była zbyt wielka, aby włączyć się do walki o strefę medalową. Jacek Fedorczak i spółka muszą uważać na ambitnie walczący o utrzymanie State, i jeśli chcą zakończyć tę edycję na ,,pudle’’, powinni dzisiaj wygrać.

NASZ TYP: 1

IP GBSC – morele.net

Obie drużyny póki co znajdują się w strefie spadkowej, ale nie jest powiedziane, że już na pewno przyszły sezon spędzą w drugiej lidze. Szanse na utrzymanie ma zarówno IP GBSC, jak i morele.net. Stawka tego starcia będzie wysoka i faworytem wydaje się być team Michała Witczaka, który musi w końcówce sezonu wznieść się na wyżyny, jeśli chce utrzymać się w siatkarskiej elicie.

NASZ TYP: 2

Choice Club – ABB

Na zakończenie dnia prawdziwa wisienka na torcie i starcie, które wyłoni nam mistrza Siatkarskiej Totolotek Biznes Ligi. Obrońca tytułu Choice Club zmierzy się z ABB! Oba te zespoły zgromadziły do tej pory po dwadzieścia dziewięć punktów, mając gigantyczną przewagę nad resztą stawki! W pierwszej rundzie górą byli ,,Klubowicze’’ (2:1). Jak będzie tym razem? Czy ABB przerwie zwycięską serię rywala i pozbawi go złotego medalu?

NASZ TYP: 2

 

II LIGA

 

Uber – Przybylski

Przybylski tydzień temu pokonał IAG GBS i wskoczył na fotel lidera. Jeśli przegra z Uberem, to zwycięstwo straci na wartości, dlatego ,,Żółto-niebiescy’’ nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, jaką niewątpliwie byłaby strata jakichkolwiek oczek. A historia bezpośrednich spotkań już pokazała, że Uber wie, jak pokonać team Tomka Przybylskiego. Ostatnie spotkanie ,,Biało-czarni’’ wygrali 2:0!

NASZ TYP: 2

Karcher – Nordic Semiconductor

Nordic Semiconductor póki co znajduje się tuż za podium, ale jest na dobrej drodze, aby sezon wiosna-lato 2019 zakończyć z medalem na piersi. Łukasz Duda i spółka mają rozegrane dwa mecze mniej od Shell’a, a strata do trzeciego miejsca wynosi tylko trzy oczka. Dzisiaj ,,Niebiescy’’ nie powinni mieć problemów z pokonaniem Karchera. Na ,,Żółto-czarnych’’ trzeba jednak uważać, bo jest to zespół, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce o drugą ligę.

NASZ TYP: 2

IAG GBS – MSHG – 2:0 (25:0, 25:0) – walkower

 

 

III LIGA

 

Schibsted – FIDELTRONIK

Schibsted po dziewięciu meczach uzbierał dwadzieścia cztery punkty i dzisiaj powalczy o powiększenie swojego dorobku o kolejne trzy oczka! Spodziewamy się raczej gładkiej przeprawy lidera, który pewnie zmierza po tytuł mistrzowski. ,,Czarni’’ swój pierwszy sezon w Totolotek Biznes Lidze prawdopodobnie zakończą tuż za podium, z nadziejami przed kolejną edycją.

NASZ TYP: 1

Consultronix – Nidec

O 20.30 rozpocznie się mecz drużyn z dołu tabeli, które wyraźnie odstają od reszty trzecioligowej stawki. Zarówno Nidec, jak i Consultronix do tej pory wygrali tylko raz i teraz stają przed szansą na drugie zwycięstwo. Kto ma na to większe szanse? Ciężko wytypować, ponieważ zespoły prezentują bardzo zbliżony poziom siatkarskich umiejętności. W czerwcu górą był Consultronix (2:0), ale od tego czasu gra NIdec uległa wyraźniej poprawie.

NASZ TYP: 1

Green Cell – Nokia

Nokia nie traci nadziei i dopóki ma szanse, będzie walczyć o mistrzostwo. Aby tak się stało, punkty musi stracić Schibsted, a ,,Błękitni’’ zgarnąć komplet oczek w meczu z Green Cell. Bardziej prawdopodobna jest wygrana Nokii – w pierwszej rundzie 2:0 – niż potknięcie lidera. Popularne ,,Pantery’’ grają o przysłowiową pietruszkę i będą chcieli w tych ostatnich meczach pokazać się z jak najlepszej strony.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie