!

O FIRMIE

Biznes Liga jest organizatorem elitarnych, amatorskich rozgrywek piłkarskich i siatkarskich dla firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych. Już od 32 sezonów prowadzimy w Krakowie rozgrywki ligowe dla firm, w których obecnie bierze udział 120 zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy. Rozgrywki Biznes Ligi są największymi tego typu zmaganiami w Polsce, z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników.

SPORT I ZNAKOMITA ZABAWA

Dzięki naszemu zaangażowaniu i w pełni profesjonalnemu podejściu zapewniamy wyjątkową atmosferę i najlepsze warunki do gry. Biznes Liga to aktywny wypoczynek po pracy, to duża dawka sportowych emocji, integracja pracowników, a także szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Zapewniamy bogatą oprawę medialną: artykuły, skróty video z każdego spotkania, fotorelacje, wywiady z zawodnikami i wiele innych, ciekawych materiałów. Po kilku miesiącach sportowej rywalizacji, organizujemy gale finałowe, na których bawi się ponad 1000 osób, a naszymi gośćmi są największe gwiazdy sportu i estrady. 

Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego profilu FB oraz Instagrama, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat naszych ryzgrywek. Wszystkie materiały wideo dostępne są na naszym kanale YouTube

 

PASJA DO TEGO, CO ROBIMY

Od 2008 roku zajmujemy się ogranizacją rozgrywek sportowych dla pracowników firm z Krakowa i okolic. W pierwszym sezonie w dwóch grupach rywalizowało 14 piłkarskich zespołów. W raz z kolejnymi edycjami nasze rozgrywki cieszyły się coraz to większym zainteresowaniem. Teraz możemy pochwalić się 120 zespołami, grającymi na różnych poziomach. 

Rozgrywki odbywają się w systemie jesień-zima oraz wiosna-lato, a arenami zmagań są najnowocześniejsze obiekty sportowe w Krakowie Strefa Futbolu PodgórzeCom-Com Zone Kraków-Nowa Huta oraz KS Wanda, z pełnym zapleczem sanitarnym, a w sezonie zimowym pod zadanieszeniem pneumatycznym. 

W swojej już prawie dziesięcioletniej historii zorganizowaliśmy wiele imprez sportowych, m.in. eliminiacje Mistrzostw Polski Pracowników Media Markt i Saturna. Z naszych usług skorzystały także takie firmy, jak: LG PolskaCan-Pack, Castrol, mBank, Luxoft, TESCO, Continental, Raiffeisen Polbank czy OBI. Co roku jesteśmy współorganizatorami Charytatywnego Turnieju o Puchar Prezesa Tesco Polska, a także zmagań piłkarskich "Prawnicy Chorym Dzieciom''. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę i pomóc w leczeniu najbardziej potrzebujących dzieci z krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. 

Jeśli chcesz zorganizować turniej branżowy lub po prostu zapewnić swoim pracownikom dodatkową aktywność fizyczną - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy w tym doświadczenie, chętnie pomożemy. Oferujemy profesjonalnie zorganizowaną imprezę z pełną oprawą multimedialną, której długo nie zapomnisz! 

Trudy sportowej rywalizacji zawodnikom wynagradzają uroczyste imprezy finałowe, organizowane w najlepszych krakowskich klubach. Razem z nami zakończenie sezonu świętuje ponad 1000 osób, w towarzystwie gwiazd sportu i muzycznej estrady. Honorowymi goścmi na naszych eventach są doskonale znani piłkarze, byli reprezentacji Polski: Maciej ŻurawskiTomasz Frankowski, Jerzy Dudek, Kamil KosowskiTomasz Rząsa, Kazimierz Węgrzyn, Sebastian Mila, Arkadiusz Głowacki oraz Radosław Majdan. O dobrą zabawę i moc atrakcji dbali: Mateusz Ziółko, Ada Szulc, Gienek Loska, Natalia Siwiec, duet akrobatyczny Delfina&Bartek, Cheerleaders Wrocław, Cleo, C-Bool, Lady Latte Dance Group, Szymon Skalski oraz MROZU. Podczas gal finałowych spotkać można było znanych i lubianych dziennikarzy oraz sędziów: Bożydara Iwanowa, Karolinę Szostak, Irka Jakubka, Przemysława Rudzkiego i Szymona Marciniaka

 

W swojej bogatej ofercie posiadamy także możliwość wynajmu obiektów Strefa Futbolu PodgórzeMOS Wschód, KS Wanda oraz Com-Com Zone Nowa-Huta. Zapewniamy wiele terminów w atrakcyjnych cenach, a także pomoc w znalezieniu spartingpartnera. Chcesz potrenować i spotkać się ze znajomymi na "gierce"? Interesuje Cię stały długoterminowy wynajem? Zadzwoń/napisz! 

biuro@biznesliga.pl
tel. 505-200-998

info@biznesliga.pl
tel. 602-497-690


 

ZAUFALI NAM

Z roku na rok ilość firm, które nam zaufały i zdecydowały się wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich i siatkarskich, rośnie.

W sezonie jesień-zima 2023/24 wystartowało 120 ekip firmowych, a o najwyższe trofea i medale rywalizowało ponad 3500 uczestników! 

OBSŁUGA KLIENTA

Chciałbyś dołączyć do rozgrywek Biznes Ligi i sprawdzić swoje umiejętności na tle pracowników z innych krakowskich firm? Zapoznaj się z naszymi ofertami, poinformuj kolegów z pracy i rozpocznij sportową rywalizację. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania