ABB nie składa broni!

ABB – IP GBSC 

Tydzień temu ABB w dwóch setach pokonało Heinekena i mając jeden mecz mniej od lidera, traci do niego tylko cztery punkty. ,,Biało-czarni’’ stoczą kolejną walkę o mistrzostwo z ,,Klubowiczami’’ – skądś już to znamy. Przed zespołem Krzyśka Kieresia pojedynek z kolejnym beniaminkiem, z którym w pierwszej rundzie ABB wygrało 2:0. Czy będziemy świadkami powtórki z historii? ,,Zieloni’’ będą chcieli pokrzyżować faworytom plany i sprawić sobie miłą niespodziankę.

NASZ TYP: 1

State Street – morele.net 

State Street to drużyna bardzo nieobliczalna. Spisywana na straty, o mały włos nie pokonała lidera rozgrywek, a we wcześniejszych meczach zdobyła zaledwie cztery punkty. Przed teamem Marcina Pazgana spotkanie z morele.net. Oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej, ale w lepszym położeniu są ,,Czarno-czerwoni’’, którzy w przypadku wygranej i porażki IP GBSC z ABB już dzisiaj mogą opuścić dół tabeli i lekko odetchnąć z ulgą.

NASZ TYP: 2

Capita – Choice Club 

Sporo zdrowia na boisku, ku zaskoczeniu wielu, w starciu ze State Street musiał zostawić Choice Club. Lider potrzebował aż trzech setów, aby wygrać ósmy mecz w tej edycji Siatkarskiej Totolotek Biznes Ligi. To wciąż jedyny zespół w całych rozgrywkach, który nie przegrał ani razu, tracąc do tej pory tylko trzy sety! Czy drużyna Kuby Popardowskiego poradzi sobie z Capitą i zrobi kolejny krok w stronę tytułu? ,,Granatowi’’ walczą o podium, więc na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, a w osiągnięciu dobrego wyniku pomoc ma im wracający po drobnej kontuzji ich kapitan Jacek Fedorczak.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie