Po półtoramiesięcznej przerwie do rywalizacji powrócą siatkarki i siatkarze, którzy powalczą o mistrzostwo I i II ligi. Po zaciętej fazie wstępnej czas na finały. O trzeciego z rzędu ,,majstra'' powalczy Interia.pl. W I lidze oprócz ,,Redaktorów'' zalazły się takie firmy, jak: Capia, State Street, ABB, Przybylski, Biprotech, Comarch, Aon, Choice Club oraz Ercisson, który na samym finiszu wyprzedził Electrolux, spychając ,,Granatowych'' do drugiej ligi. Tak przedstawiały się tabele po pierwszej części siatkarskiego sezonu wiosna-lato 2017.
GRUPA I

GRUPA II

W drugiej lidze oprócz wcześniej wspomnianej ekipy Marty Janas-Herman zagrają: Heineken, BWI Group, IAG GBS, Morele.net, Selvita, Menard, Donimirski Pałac Pugetów, IP GBSC oraz Prisjakt. Już tylko dwóch beniaminków, czyli Morele.net oraz Prisjakt nie ma zwycięstwa na swoim koncie. Ta niekorzystna seria może zostać w końcu przełamana w fazie finałowej, na co na pewno liczą siatkarscy debiutanci.
Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy do hali Com-Com Zone, przy ul. Ptaszyckiego 6. Tak prezentuje się dzisiejsza rozpiska spotkań:

