Faworyci zgodnie z planem?

Nokia – Consultronix

Zdecydowanym faworytem tej pary jest Nokia, która z jedenastoma punktami plasuje się tuż za liderem. Z kolei Consultronix zajmuje przedostatnie miejsce, a tydzień temu przełamał złą passę, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w Siatkarskiej Totolotek Biznes Lidze. Jak ekipa Kacpra Wiśniewskiego poradzi sobie z wyżej notowanym przeciwnikiem? Czy doczekamy się niespodzianki, a być może NOKIA planowo zgarnie komplet punktów i umocni się w czubie tabeli? Obstawiamy raczej ten drugi wariant.

NASZ TYP: 1

Nidec – Schibsted

Po wyraźnej porażce z Consultronixem, w której Nidec zdobył niespełna trzydzieści punktów, ekipa w biało-zielonych strojach zmierzy się z Schibstedem. Każdy inny wynik, niż wygrana jednego z kandydatów do medalu będzie sporą niespodzianką. ,,Granatowi’’ tydzień temu odpoczywali. Dzisiaj do swojego piątego starcia w naszych rozgrywkach przystąpią w pełni sił i z chęcią odniesienia kolejnej victorii. Czy uda im się ten cel zrealizować? Wydaje nam się, że tak.

NASZ TYP: 2

FIDELTRONIK – Samsung

Do walki o ligowe punkty, po krótkiej przerwie, powracają Samsung z FIDELTRONIKIEM. Na boisku spotka się kilku znajomych. Jesteśmy ciekawi, czy lider pokona kolejną przeszkodę na drodze do tytułu mistrzowskiego i awansu do II ligi. Jak na razie ,,Niebiescy’’ przegrali tylko raz (2:1 z Schibstedem). ,,Czarni’’ aby myśleć o wygranej, muszą wznieść się na wyżyny swoich możliwości, a wcześniej zapytać kolegów z Schibstedu, jaki jest przepis na pokonanie lidera.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie