Kto zostanie mistrzem II ligi?

I LIGA

 

Capita – IAG GBS

Capita ma już zapewnione drugie miejsce, a IAG GBS dzisiejszym meczem żegna się z siatkarską elitą. ,,Czarni’’ będą chcieli miłym akcentem pożegnać się z pierwszą ligą, ale ich szanse na jakąkolwiek zdobycz punktową w starciu z Jackiem Fedorczakiem i spółką są raczej iluzoryczne. W pierwszej rundzie Capita pozwoliła IAG GBS zdobyć 37 punktów, nie tracąc seta.

NASZ TYP: 1

State Street – Ericsson

Ericsson przegrał z Capitą (0:2), ale zapewnił sobie brązowe medale. Ma trzy punkty przewagi nad Nordic Semiconductor, z którym dwukrotnie wygrał 2:1 w setach.  Spokojne głowy i nie najsilniejszy rywal sprawia, że Michał Kisiel-Dorohinicki i jego team mają duże szanse na zwycięskie zakończenie bardzo dobrego w ich wykonaniu sezonu.

NASZ TYP: 2

Nordic Semiconductor – morele.net

Obie ekipy walczyły o medale, ale zarówno Nordic Semiconductor, jak i morele.net muszą obejść się smakiem. Stawką ich dzisiejszego bezpośredniego starcia będzie miejsce tuż za podium. W tabeli Nordic ma dwupunktową przewagę, a w pierwszej rundzie przegrał z ,,Czarno-czerwonymi’’ 0:2. Łukasz Duda i jego zespół będą chcieli zrewanżować się za tę porażkę.

NASZ TYP: 2

HAYS – Biprotech

Biprotech stanie przed szansą zakończenia sezonu bez porażki! Mistrz Siatkarskiej Biznes Ligi jest zdecydowanym faworytem w parze z HAYS, który znajduje się na przeciwnym biegunie i wie, że przyszłą edycję rozpocznie nie w pierwszej, a w drugiej lidze. Team Pawła Pajączkowskiego w pierwszej rundzie pokonał HAYS (2:0, w setach do 10 i 18) i spodziewamy się powtórki z historii.

NASZ TYP: 2

 

II LIGA
 

Menard – Choice Club

Choice Club w ostatniej kolejce tego sezonu rozegra dwa mecze. Najpierw zmierzy się z Menardem, a chwilę później podejmować będzie IP GBSC. W obu tych spotkaniach jest wyraźnym faworytem, a strata choćby seta byłaby sporą niespodzianką. Choice ma jeszcze nadzieję na wywalczenie mistrzostwa. Dzisiaj musi zdobyć sześć punktów, ale oprócz tego liczyć na porażkę ABB.

NASZ TYP: 2

Alexmann – IP GBSC

IP GBSC ma jeszcze szanse poprawić nieco swoją pozycję w tabeli. ,,Zieloni’’ do trzeciego Menardu tracą trzy oczka, a dzisiaj rozegrają dwa mecze. O ile w starciu z Choice ciężko spodziewać się jakichkolwiek punktów, tak w parze z Alexmannem to ekipa Rafała Kosmala jest faworytem. Mamy nadzieję, że ,,Granatowi’’ uporają się z problemami kadrowymi i zakończą dzisiaj swój debiutancki sezon.

NASZ TYP: 2

Shell – EPAM

EPAM wie, że nawet w przypadku wygranej z Shell’em, nie uda mu się poprawić przedostatniej lokaty. ,,Niebiescy’’ mają aż pięć punktów straty do dzisiejszego oponenta, który wydaje się być faworytem do zwycięstwa. W przypadku takiego obrotu wydarzeń i korzystnych wyników w pozostałych spotkaniach ,,Żółto-czerwoni’’ mogą nieco przesunąć się w górę tabeli.

NASZ TYP: 1

Heineken – ABB

O godz. 21:30 rozpoczną się dwa kluczowe mecze, a my dowiemy się, kto zostanie mistrzem II Siatkarskiej Biznes Ligi. Czy będzie to ABB, a może Choice Club. Wiele wskazuje na to, że ,,Biało-niebiescy’’ muszą pokonać dzisiaj Heineken bez straty seta, a to wcale nie będzie takie łatwe. Jeśli stracą punkt, a Choice zgarnie pełną pulę, złote medale powędrują do Kuby Popardowskiego i jego drużyny.

NASZ TYP: 2

 

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie