Lider odpoczywa. Trwa walka o II ligę!

 

Nokia – Nidec

Nokia do pierwszego miejsca traci cztery punkty i będzie chciała, aby po meczu z Nidec przewaga Schibstedu zmalała do oczka! ,,Błękitni’’ są wyraźnym faworytem tej pary, co pokazali w czerwcu, pozwalając zespołowi w biało-zielonych strojach na zdobycie zaledwie dwudziestu dwóch punktów. Jak będzie tym razem? Nidec postara się zaprezentować o niebo lepiej, niż dwa miesiące temu i zmusić wyżej notowanego rywala do większego wysiłku.

NASZ TYP: 1

Samsung – Green Cell

Samsung jeszcze niedawno był liderem III ligi, a po gorszych meczach wylądował na najniższym stopniu podium. Jeśli taki stan rzeczy utrzyma się do końca sezonu, to również i w przyszłym sezonie ,,Niebieskich’’ będziemy oglądali w trzeciej lidze. Patrząc na terminarz, nie wydaje się, aby ich najgroźniejsi rywale mieli się gdzieś po drodze potknąć. Samsungowi nie pozostaje nic innego, jak skupić się na swoich meczach i liczyć na łut szczęścia. Wygrana z Green Cell jest obowiązkiem.

NASZ TYP: 1

FIDELTRONIK – Consultronix

FIDELTRONIK wydaje się być faworytem w pojedynku z Consultronixem. Obie firmy w czerwcu zafundowały nam emocjonujący bój, który na swoją korzyść rozstrzygnęli ,,Czarni’’. Czy również i w rewanżu będą górą? Team Adriana Zuziaka ma rozegrane o dwa mecze mniej od większości rywali, a to pozwala mu myśleć nawet o walce o brązowy medal. Przed nim jednak konfrontacje z pierwszą dwójką, ale za nim do tego dojdzie, to czeka ich sprawdzian sił z zespołem, który do tej pory wygrał tylko raz.

NASZ TYP: 1

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie