Liderzy rozdadzą karty?

I LIGA

 

Heineken – IP GBSC

Heineken ma jeszcze do rozegrania dwa mecze, ale wszystko wskazuje na to, że sezon zakończy na bezpiecznej lokacie. Apetyty beniaminka były zdecydowanie wyższe, ale Kasia Pawłowska-Dzierwa i jej koledzy z zespołu muszą skupić się na tym, aby w końcówce nie sprawić sobie niemiłej niespodzianki. IP GBSC to rywal wymagający, walczący o przetrwanie!

NASZ TYP: 1

morele.net – Capita

Spotkanie dobrych znajomych, ale wszelkie uprzejmości zawodnicy obu ekip zostawią poza boiskiem. Morele.net wciąż ma jeszcze matematyczne szanse utrzymania się w pierwszej lidze, ale musi wygrać z Capitą, nie tracąc przy tym seta! Zadanie z gatunku tych arcytrudnych! ,,Granatowi’’ walczą o brąz i nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek potknięcie.

NASZ TYP: 2

 

II LIGA

 

Nordic Semiconductor – IAG GBS

Tydzień temu problemy kadrowe sprawiły, że Nordic Semiconductor dość niespodziewanie musiał oddać walkowerem mecz z Karchererem. ,,Niebiescy’’ zachowują jeszcze szanse na medal, ale utrata punktów sprzed tygodnia może okazać się decydująca. Przed nimi mecz z IAG GBS, który nie traci nadziei i do samego końca będzie walczył o mistrzostwo. Nie wszystko jednak leży w rękach ,,Czarnych’’, którzy wydają się być faworytem tej pary.

NASZ TYP: 2

Przybylski – SHELL

Karty w końcówce sezonu rozdaje Przybylski, który bez oglądania się na to, co zrobi IAG GBS, wygrywając z Shell’em nawet tracąc przy seta, zgarnia mistrzowski tytuł! Ekipa Tomka Przybylskiego zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i w pełni zmobilizowana przystąpi do meczu z ,,Żółto-czerwonymi’’, którzy na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Pamiętajmy, że Shell walczy o brązowy medal.

NASZ TYP: 1

 

III LIGA

 

Nokia – Consultronix

Siatkarze Nokii kończą dzisiaj dobre w ich wykonaniu zmagania w sezonie wiosna-lato 2019. ,,Błękitni’’ mają jeszcze szanse na mistrzostwo, ale muszą liczyć na porażkę Schibstedu z Nidec, co wydaje się być mało prawdopodobne. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Nokia wywalczy wicemistrzostwo, a puchar za pierwsze miejsce podczas XXII Gali Finałowej podniosą siatkarze Schibstedu! Okazja do rewanżu w kolejnej edycji, już w II lidze!

NASZ TYP: 1

Nidec – Schibsted

Lider staje przed teoretycznie łatwym zadaniem. Rywalem ,,Niebieskich’’ będzie ostatni w tabeli Nidec. Patrycja Zaremba i spółka jeśli dzisiaj wygrają, otworzą szampana i będą mogli świętować mistrzostwo III Ligi i awans do wyższej klasy rozgrywkowej Siatkarskiej Totolotek Biznes Ligi. Chyba nikt nie przewiduje innego scenariusza.

NASZ TYP: 2

FIDELTRONIK – Samsung

Samsung tydzień temu stracił szanse na wicemistrzostwo i awans do II ligi. Porażka z Green Cell (1:2) była naprawdę sporym zaskoczeniem! ,,Niebieskim’’ pozostaje jedynie walka o trzecie miejsce, a i to nie jest jeszcze pewne. FIDELTRONIK może w końcówce sezonu zdobyć jeszcze dziewięć punktów, ale musi wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, bez straty seta. W tym także ten dzisiejszy! Scenariusz raczej mało prawdopodobny. Samsung będzie chciał dzisiaj przypieczętować sobie podium!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie