Powiększą przewagę?

Nordic Semiconductor – IAG GBS

Najciekawiej zapowiada się otwarcie 7. kolejki i mecz dwóch kandydatów do awansu do siatkarskiej elity? Czy IAG GBS powiększy przewagę, a może da się złapać Nordic Semiconductor? ,,Niebiescy’’ do lidera tracą trzy punkty, ale mają rozegrany o jeden mecz mniej. Przed zespołem Łukasza Dudy bardzo trudne zadanie. Po drugiej stronie siatki zamelduje nam się team, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał, tracąc do tej pory tylko trzy sety.

NASZ TYP: 1

MSHG – Uber

Cztery mecze i tylko jeden punkt – taki jak na razie jest dorobek MSHG, który zamyka drugoligowe zestawienie. Przed zespołem Kasi Borczuch pojedynek z Uberem, który plasuje się tuż nad strefą spadkową i wydaje się być faworytem tej pary. W poprzednim sezonie w bezpośrednich starciach mieliśmy remis. W styczniu górą było MSHG (2:0), a dwa miesiące później było już 2:0, ale w drugą stronę. Jakim wynikiem zakończy się trzecie spotkanie MHSG z Uberem?

NASZ TYP: 2

Przybylski – SHELL

Na zakończenie 7. kolejki Przybylski zmierzy się z SHELL’em. W poprzedniej edycji obie firmy podzieliły się punktami. Jak będzie tym razem? Cel mają wspólny – wywalczenie medalu i awans do I ligi, w przypadku Przybylskiego powrót do siatkarskiej elity. Faworyta w tej konfrontacji jest niezwykle trudno wytypować. Gdyby się dało, obstawilibyśmy remis. W pięciu meczach obie drużyny uzbierały po dziewięć punktów. Kto poprawi swój dorobek i być może zaliczy awans w ligowej tabeli?

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie