Starcie beniaminków

Heineken – IP GBSC

Kolejkę zaczniemy od starcia beniaminków. Jak do tej pory w pierwszej lidze lepiej radzi sobie Heineken, który po czterech meczach plasuje się na najniższym stopniu podium. IP GBSC gra ,,w kratkę’’ i póki co zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. W poprzednim tygodniu ,,Zieloni’’ pokonali bez straty seta morele.net, zaś Heineken po trzysetowym boju musiał uznać wyższość Choice Club. Czy zespół Kasi Pawłowskiej-Dzierwy wróci na zwycięską ścieżkę i będzie kontynuował walkę o ,,pudło’’?

NASZ TYP: 1

Morele.net – Capita

Starcie starych, dobrych znajomych, ale wszystkie uprzejmości zawodnicy morele.net i Capity zostawią poza boiskiem. Capita ma chrapkę na wywalczenie medalu, zaś morele.net, mimo dobrej gry, znajduje się w strefie spadkowej! Na dodatek ekipa Michała Witczaka rozegrała do tej pory jedno spotkanie więcej od dzisiejszego przeciwnika, a traci do niego cztery oczka. Czy zmniejszy tę stratę? Wiele zależeć będzie, czy ,,Czarno-czerwoni’’ zatrzymają dobrze dysponowanego Jacka Fedorczaka i wspierających go kolegów w ataku.

NASZ TYP: 2

State Street – ABB

,,Idziemy na rekord’’ – śmieją się zawodnicy State Street. Jak pokazuje tabela, robią dobrą minę do złej gry. Są jedynym zespołem w pierwszej lidze bez zwycięstwa, a nie tak dawno walczyli jeszcze o medale. W tej edycji im po prostu nie idzie. Na początku czerwca zdobyli swój pierwszy i jak na razie jedyny punkt. Na przeciwnym biegunie znajduje się ABB, które z jedenastoma punktami jest wiceliderem i dzisiaj stanie przed szansą zmniejszenia dystansu do Choice Club, do maksimum dwóch oczek.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie