Zacięta walka o siatkarską elitę!

I LIGA

 

Morele.net – State Street

Morele.net prawdopodobnie zakończy ten sezon bez medalu. Do wywalczenia krążka zabrakło niewiele, ale może w kolejnej edycji firma w czarno-czerwonych strojach stanie na podium. Póki co zostały jej do rozgrania dwa spotkania. Dzisiaj rywalem morele.net będzie State Street, który mimo sporych problemów kadrowych zdołał się utrzymać w I lidze i to jest duże osiągnięcie tej drużyny.

NASZ TYP: 1

IAG GBS – HAYS

IAG GBS zajmuje przedostatnie, a HAYS ostatnie miejsce w tabeli. Obie firmy pożegnały się z siatkarską elitą i będą chciały miłym akcentem zakończyć zmagania w sezonie wiosna-lato 2018. Faworytem do zwycięstwa wydaje się być team w czarnych strojach, który w czerwcu w meczu z Kamilem Małysiakiem i spółką nie stracił seta.

NASZ TYP: 1

Capita – Ericsson

Ten pojedynek może okazać się kluczowy w kontekście walki o srebro. Capita ma pięć punktów przewagi nad Ericssonem, ale ,,Niebiescy’’ tego dnia nadrobią zaległości w starciu z HAYS, gdzie nie powinni stracić nawet seta. Jeśli dzisiaj również 2:0 uporają się z Jackiem Fedorczakiem i jego teamem, możemy być świadkami emocjonującej końcówki sezonu.

NASZ TYP: 1

Biprotech – Nordic Semiconductor

Ukoronowany tydzień temu Biprtoech zmierzy się dzisiaj z walczącym o brązowe medale zespołem Nordic Semiconductor. ,,Niebiescy’’ są zdecydowanym faworytem w tej parze, ale Łukasz Duda i jego ekipa już niejednokrotnie pokazywała, że potrafi zawiesić oponentowi poprzeczkę bardzo wysoko. Tym bardziej, że ,,Seledynowi’’ muszą wygrać, aby myśleć realnie o podium na zakończenie sezonu.

NASZ TYP: 1

 

II LIGA

 

IP GBSC – Shell

Shell ma szansę zrównać się dzisiaj punktami z IP GBSC. Aby tak się stało, musi pokonać ,,Zielonych’’ bez straty seta. Pomóc w tym może świetnie dysponowany duet: Derk – Siekierski, wspomagany przez resztę zespołu. Tydzień temu Shell gładko pokonał Alexmann, a IP GBSC po trzysetowym boju uległo firmie Heineken.

NASZ TYP: 2

Menard – ABB

ABB jest niepocieszone po porażce z Choice Club, ale wiele wskazuje na to, że mimo niej, ,,Biało-czarni’’ wywalczą upragnione mistrzostwo. Do wykonania zadania zostało im jeszcze zrobić dwa kroki. Jeśli nie stracą żadnego punktu do końca, bez oglądania się na rywala, zakończą ten sezon ze złotymi medalami na piersi. Każdy inny wynik, niż wygrana ABB z Menardem 2:0 w setach będzie sporą niespodzianką.

NASZ TYP: 2

Choice Club – Alexmann

W tej parze faworytem, i to zdecydowanym, jest Choice Club. Ekipa Jakuba Popardowskiego zdaje sobie sprawę, że po drodze mogła zgubić za dużo punktów, aby myśleć o zdobyciu mistrzostwa. Pozostaje im jeszcze walka o drugie miejsce, które także jest premiowane awansem do siatkarskiej elity. Na ich potknięcie czeka tylko Heineken.

NASZ TYP: 1

EPAM – Heineken

EPAM tydzień temu odniósł swoje trzecie zwycięstwo w tym sezonie i nie wykluczone jest, że dzisiaj może cieszyć się z kolejnych punktów. Wiele zależeć będzie od składu obu zespołów i formy dnia. Heineken wie, o co gra. ,,Biało-czarni’’ mają już zapewnione ,,pudło’’, ale liczą, że jakoś uda im się jeszcze wywalczyć awans do I ligi. Nie wszystko jednak zależy od nich.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie