Accenture pójdzie za ciosem?

Accenture – Chemobudowa Kraków

Spotkanie dwóch beniaminków, którzy do udanych zaliczyć mogą swoje premierowe batalie na drugim szczeblu rozgrywkowym. Accenture pokonało bowiem 4F, nie tracąc przy tym nawet bramki, Chemobudowa Kraków zaś podzieliła się punktami z doświadczonym Alexmannem. Czy ofensywny duet – Filip Janczy, Michał Gierlicki okaże się skuteczniejszy od bramkostrzelnego Carlosa Ortsa Rosello? Mecz ten zapowiada się niesłychanie interesująco!

NASZ TYP: X

4F – ZdrowePudełkowe.pl

W zgoła odmiennych humorach obiekt przy ulicy Dekerta opuszczały w poprzedni czwartek oba zespoły. Doświadczone w I Ligowych bojach 4F zdecydowanie uległo Accenture, nie potrafiąc przy tym pokonać golkipera przeciwników. Dużo lepiej poradziło sobie ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek rozbił Codewise, udowadniając, że będzie bił się o najwyższe cele. Wszystko wskazuje więc na to, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Klinika Vesuna – Treko-Laser

Na pięć z plusem pierwszy egzamin zimowego sezonu zdały oba zespoły. Klinika Vesuna po pełnym emocji spotkaniu minimalnie pokonała Ulmę, Treko-Laser zaś pokazał się z bardzo dobrej strony przeciwko faworyzowanemu Green Cell. Team Kamila Rzepisko minimalnie przegrał latem medalowe zdobycze i teraz zrobi wszystko, by poprawić znienawidzoną czwartą lokatę.

NASZ TYP: X2

Codewise – Green Cell

Bolesną porażkę ze starym dobrym znajomym – ZdrowePudełkowe.pl poniosło Codewise. Zespół Andrzeja Kozubowskiego uległ aż 4:0, nie strzelając przy tym nawet gola. Czy boiskowa skuteczność zostanie poprawiona już dziś? Nie będzie to proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję zawsze groźny Green Cell. Beniaminek przegrał co prawda z Treko-Laser 3:5, jednak wielokrotnie udowadniał już, że w piłkę grać potrafi.

NASZ TYP: X

Alexmann – Ulma

Bardzo dobrze w nowych barwach zaprezentował się Davide Ruoppo. Zawodnik ten uratował punkt w starciu z Chemobudową Kraków doświadczonemu Alexmannowi. Czy trafi również przeciwko Ulmie? Łukasz Zatoń i spółka ulegli na inaugurację Klinice Vesuna. Jeśli „Biało-Czarni” marzą o skutecznej walce o utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym, muszą skrupulatnie powiększać swój dorobek.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę