Armatis-lc Polska namiesza?

Madejski – CREADIS

Mecz sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny zgromadziły do tej pory po dwanaście punktów i mają wciąż szansę, by włączyć się do walki o brąz. W poprzedni czwartek jednak solidarnie uznały wyższość swoich przeciwników. Madejski uległ 0:6 Armatis-lc Polska, CREADIS zaś nie potrafił zatrzymać CMI. Minimalnym faworytem wydaję się być ekipa Macieja Rogi, a boiskowe doświadczenie może w parze tej okazać się kluczowe!

NASZ TYP: X2

BNP Paribas – CMI

Bardzo ważne zwycięstwo w dziesiątej kolejce odniosło BNP Paribas. Team Piotra Knapika pokonał AMARĘ, dzięki czemu awansował na czwarte miejsce w tabeli. Dziś poprzeczka podnosi się jeszcze wyżej, gdyż po drugiej stronie barykady staję CMI. Spadkowicz z II Ligi błyskawicznie chce powrócić na trzeci szczebel rozgrywkowy i zdecydowanie prowadzi w tabeli III Ligi E. Premierowa potyczka padła łupem zespołu Piotra Kwilosza (4:1). Powtórka tego wyniku to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X2

AMARA – Oponafelga.pl

Na pierwsze punkty czeka wciąż Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” przegrali wszystkie dziesięć spotkań i w końcówce powalczą o udane zakończenie sezonu. O przełamaniu marzy również AMARA. Team Marcina Bąbały uległ w czterech kolejnych potyczkach, spadając tym samym na odległe piąte miejsce w tabeli. Jeśli więc nie teraz… to kiedy?!

NASZ TYP: 1

ProEko – Armatis-lc Polska

Sporo emocji przyniosła pierwsza bezpośrednia potyczka, którą ProEko wygrało 3:2. Dziś o zwycięstwo wiceliderowi będzie jeszcze trudniej, gdyż Armatis-lc Polska z tygodnia na tydzień prezentuję się z lepszej strony. Oprócz porażki z prowadzącym CMI team Daniela Banasika pokonał firmę Madejski, AMARĘ i BNP Paribas. Spodziewamy się ogromnych emocji aż do końcowego gwizdka, typując przy tym remis!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie