BanFood namiesza?

Gravier – TRADEBOX.PL

Kryzys Gravier trwa w najlepsze. „Złoci” w sześciu kolejnych meczach zdobyli zaledwie dwa „oczka” i spadli na szóste miejsce w ligowej tabeli. O medale walczy zaś TRADEOBX.PL. „Fioletowi” po trzech kolejnych zwycięstwach ulegli firmie DRABEST, spadając na czwartą lokatę w klasyfikacji. Mimo wszystko team Piotra Waśkiewicza wydaję się być minimalnym faworytem, którego w naszym odczuciu w pełni stać za rewanż z piątej kolejki.

NASZ TYP: X2

YesSport – BanFood

Świętowanie mistrzostwa w czasie zmuszony jest odłożyć jest YesSport. Zawodnicy w czarnych strojach w poprzedni poniedziałek w hicie kolejki zremisowali z Rigor Mortis, jednak mają wciąż aż siedem „oczek” zaliczki nad goniącym peletonem. Szansę na medale zwietrzył zaś BanFood. „Biało-Zieloni” zdobyli siedem na dziewięć ostatnich punktów i zrobią dziś wszystko, by pokusić się o sprawienie niespodzianki. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

Rigor Mortis – DRABEST

Z tygodnia na tydzień rozpędza się DRABEST. Letni debiutant uległ co prawda 1:12 Grupie Heban, jednak wcześniejsze triumfy nad Gravier i TRADEBOX.PL budzą wiele optymizmu. Walkę o złoto do maksimum skomplikował sobie zaś Rigor Mortis. „Bordowi” po porażkach z firmą BanFood i TRADEBOX.PL zremisowali w hicie 1:1 z YesSport. Kolejna wpadka teamu Piotra Morawskiego może okazać się już bardzo kosztowna i do maksimum skomplikować walkę o medale.

NASZ TYP: 1X

REN-BET – Grupa Heban

Bardzo boleśnie pierwszy bezpośredni mecz wspomina REN-BET. Team Rafała Woźniaka uległ Grupie Heban aż 1:11 i zamyka ligową klasyfikację, cierpliwie czekając na swoje pierwsze zwycięstwo. Po porażce z firmą YesSport (2:3) ważne triumfy nad DRABEST i Gravier odniósł natomiast letni debiutant. Każdy inny wynik niż przekonująca wygrana zespołu Tomasza Matuszyka traktowana być musi jako ogromna niespodzianka!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie