BanFood znów zwycięski?

Prisjakt – Dassault Systemes

Spotkanie dwóch zespołów znajdujących się w środkowych rejonach klasyfikacji. Doświadczony Prisjakt kapitalnie powetował sobie porażkę 1:5 z Business Elite pewnie pokonując EC Engineering, nie tracąc przy tym nawet gola. Na dobre rozpędził się zaś Dassault Systemes. Debiutant legitymuje się serią trzech kolejnych wygranych i jeśli utrzyma wyborną dyspozycję, powinna być dziś ona kontynuowana.

NASZ TYP: X2

IAG GBS – LED Labs

Potyczka ekip ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Drugi jest IAG GBS, który przegrywając w poprzednim tygodniu z BanFood’em przerwał serię pięciu wygranych. Nie utrudniło to jednak „Szarym” utrzymać wysokie drugie miejsce tuż za Business Elite. Dziewiąte z zaledwie jednym oczkiem jest LED Labs. Zawodnicy w biało-niebieskich strojach strzelili do tej pory zaledwie dwa gole, co nie może napawać zbyt wielkim optymizmem i nadziejami na premierowy triumf.

NASZ TYP: 1

Business Elite – PGE Energia Ciepła

W swoim szóstym meczu pogromcę znalazło Business Elite, które uległo rozpędzonemu GALECO TEAM. Mimo tej porażki ekipa w żółtych strojach pozostaje na czele stawki, jednak zrównała się punktami z IAG GBS i GALECO TEAM. Dopiero siódma jest PGE Energia Ciepła. Odrobinę nadziei w szeregi granatowych „wlał” ostatni triumf nad LEB Labs. Mimo wszystko uważamy, że odniesienie kolejnego zwycięstwa będzie niesłychanie trudne.

NASZ TYP: 1

Alfa Laval – GALECO TEAM

Trudne zadanie czeka marzące o pierwszych punktach Alfa Laval. Team Grzegorza Okońskiego nie dość, że przegrał ostatnio z wymagającym Dassault Systemes, to jeszcze zmierzy się teraz z kolejnym kandydatem do medalowych zdobyczy – GALECO TEAM. Debiutant w zeszły czwartek przerwał serię dwóch porażek, efektownie pokonując lidera – Business Elite. Wszystko to sprawia, że jest przez nas traktowany jako faworyt do zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: 2

EC Engineering – BanFood

O słabym początku na dobre zapomniał już BanFood, który pokonując LED Labs i IAG GBS na dobre odskoczył od dolnych rejonów klasyfikacji. Dziś formę „Biało-Zielonych” sprawdzi doświadczone EC Engineering. Zespół Roberta Kruka uległ ostatnio Prisjaktowi, nie zdobywając przy tym nawet gola. Jeśli ekipa ta nie wysnuje szybko właściwych wniosków, to team Tomasz Nowaka odniesie swoją trzecią wygraną!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę