Batalia o podium trwa


Light – Columbus Energy

Spotkanie dwóch zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Niewielka strata do bezpiecznej Chemobudowy Kraków sprawia jednak, że ewentualna wygrana przybliżyć może bardzo poważnie do upragnionego utrzymania. Minimalnym faworytem wydaję się być Columbus Energy. Beniaminek ma na swoim koncie jeden inauguracyjny triumf, który pozwala mu okupować siódme miejsce. Na premierowe zwycięstwo czeka wciąż Light. Team Dawida Augustyna pomimo dobrej gry ma problem z powiększeniem dorobku, a jeśli natychmiast nie wysnuje odpowiednich wniosków definitywnie powróci na III Ligowe boiska.

NASZ TYP: X2

SpyroSoft – Kimberly-Clark


Z pewnością nie tak kończący się sezon wyobrażały sobie oba zespoły. Zarówno jedni jak i drudzy zgromadzili do tej pory po trzy punkty i dziś zagrają o zajęcie siódmego miejsca w tabeli. Spory problem ze skutecznością ma SpyroSoft, czego efektem są dwa poprzednie mecze bez strzelonego gola. Dobrze przeciwko firmie TTEC i ZasadaAuto.pl pokazało się Kimberly-Clark. Jeśli „Niebiescy” utrzymają dobrą dyspozycję są w naszym odczuciu bliższi zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: X2

PRESCIENT – ZasadaAuto.pl


Definitywnie szansę na medale straciła już ZasadaAuto.pl. Doświadczony zespół traci już siedem punktów do bijącej się o złoto czołowej czwórki. Tuż za podium znajduję się zaś PRESCIENT. Team Dominika Paula ma jednak taką samą zdobycz co trzecie KOBY i „oczko” mniej od drugiego Sabre. Niestety „Zieloni” zremisowali z iCar II i w poprzedni wtorek zmuszeni byli uznać wyższość KOBY. Pewny triumf nad SpyroSoft odniosła zaś ZasadaAuto.pl. Mimo wszystko o utrzymanie dobrej passy będzie niesłychanie trudno, a to PRESCIENT powinien potwierdzić, że interesują go tylko medalowe zdobycze!

NASZ TYP: 1X

TTEC – iCar II


W zaciekłej walce o złoto strategię rozprowadzającego kolarza przyjął iCar II. „Taksówkarze” mają spory margines błędu nad goniącym peletonem i jeśli pokonają TTEC zrobią milowy krok w stronę miejsca na podium. Utrzymać piąta lokatę próbuję zaś team Enesa Epekinciego. Zawodnicy w niebiesko-czarne pasy mają bowiem tyle samo punktów co szósta ZasadaAuto.pl. W poprzedniej kolejce team Mateusza Gomularza zremisował 3:3 z Sabre. Dziś patrząc na tabelę wydaję się, że brak miejsca nawet na najmniejsze błędy!

NASZ TYP: 2

KOBY – Sabre


Hit dwunastej kolejki! Naprzeciw siebie stają dwie drużyny znajdujące się obecnie na podium. Pozycję wicelidera z „oczkiem” przewagi okupuję Sabre, na najniższym stopniu podium zaś znajduję się KOBY. Zespół Dariusza Kobylańskiego pewnie pokonał PRESCIENT (3:1), „Biało-Czerwoni” zremisowali z liderującym iCar II (3:3). Bardzo trudno wskazać zdecydowanego faworyta, a wynik z piątej kolejki (3:2 dla Sabre) zapowiada ogromne emocję aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie